Dartpfeile

Osvedčený proces zaisťuje správny výber

Hneď ako ste sa rozhodli vybrať si interim manažéra, náš osvedčený výberový proces Vám poskytne presne toho správneho – rýchlo, osobne a diskrétne.

Projektstart

Rýchle priradenie zákaziek vďaka používaniu štandardizovaných zmlúv

Rozhodnutie angažovať interim manažéra je prvým krokom k úspešnému riešeniu problémov či výziev. Potom, ako si zákazník vybral z užšieho zoznamu najvhodnejšieho kandidáta, je vďaka našim štandardizovaným kontaktom ďalšia administratívna činnosť minimalizovaná.

Rechner

Jednoduchá kalkulácia vďaka transparentnosti nákladov

Naša jasná nákladová štruktúra bez akýchkoľvek nákladov na vyhľadávanie kandidátov či iných skrytých nákladov Vám dáva jasný prehľad. Presne viete, koľko Vás bude angažovanie interim manažéra v projekte stáť. Zo skúseností vieme, že Vám prinesie výrazne väčší zisk než s ním spojené náklady.

Interim manažment – efektívny nástroj manažmentu

Interim manažment je vysokoefektívny nástroj používaný vo všetkých obchodných sektoroch a v takmer všetkých oddeleniach Vašej organizácie. 

 

Naši interim manažéri sú všestranní a majú veľké skúsenosti vo svete obchodu, v pracovných funkciách ako finance, controlling, predaj či marketing, IT, vývoj organizácie, nákup a logistika, HR, technológie a výroba. Dosahujú požadovaných výsledkov, sú úspešní v oblasti techniky a obchodu a hovoria jazykmi Vášho obchodného sektoru.


Bez ohľadu na to, v akom priemyselnom sektore či v akej funkcii náš interim manažér pracuje, je zjednocujúcim faktorom riešenie problémov a výziev.