Frau und Mann

Klienti definujú požiadavky na našich interim manažérov

Klienti predpokladajú, že naši interim manažéri sú dobrými lídrami, vedia fungovať v kolektíve a majú technické zručnosti, ktoré využívajú pri riešení a dosahovaní výsledkov. Tiež očakávame ...

Roter Pfeil

Staň sa členom nášho P+P PREMIUM POOL®

Váš profil nás predáva – spravte zo svojho CV marketingový nástroj! Postarajte sa o to, aby Vaše pracovné skúsenosti, zoznam projektov, vzdelanie a profesionálna orientácia boli prezentované precízne, výstižne a presvedčivo.

Qeustions & Answers

Časté otázky

Radi sa s vami porozprávame osobne. Zavolajte nám alebo pošlite e-mail!

Ste P+P Interim manažér?

Ďakujeme za Váš záujem. Interim manažment je našou hlavnou činnosťou. Do P+P PREMIUM POOL® pridávame iba kandidátov, ktoré sú samostatne činní a chcú pracovať ako interim alebo projektoví manažéri.


Výber interim manažérov, ktorí žiadajú o prijatie do nášho P+P PREMIUM POOL® prebieha podľa definovaného štruktúrovaného procesu a závisí na pravdepodobnosti ich umiestnenia v oblasti nášho zamerania v Rakúsku, Česku a na Slovensku.


Ak ste členom nášho manažérskeho pool-u a zákazník nás osloví s požiadavkou, ktorá sa zhoduje s informáciami vo Vašom profile, budeme Vás kontaktovať, aby sme zistili, či ste k dispozícii.


Je samozrejmé, že osobné údaje, ktoré nám poskytujete, sú spracovávané s najväčšou diskrétnosťou a opatrnosťou.