Exclusive Partner of the leading global Provider Alliance with 10.000+ Interim Assignments in 40+ countries

Team

Partneri a poradcovia

Náš skúsený tím poradcov sa stará o to, aby Vám počas 48 hodín predstavili najlepších dostupných interim manažérov na trhu. Takých, ktorí dokonale zodpovedajú Vašim potrebám a ktorí sa budú naplno sústrediť na dosiahnutie úspechu Vašej spoločnosti.

Network

Medzinárodní kooperační partneri

Pre medzinárodných klientov je podstatná celosvetová sieť našich kvalitných manažérov. Zaisťuje, že nájdu najlepšieho kandidáta v rámci svojej domovskej krajiny.

Mitgliedschaften

Vybrané členstvá

Sme členovia rôznych asociácií a aliancií v Rakúsku, Českej republike a na Slovensku a sme uznávanými kvalitným providerom zo strany AIMP.

Garantujeme profesionálny servis interim manažmentu: rýchly a na mieru

Zakladatelia, partneri a poradcovia P+P interim manažmentu majú za sebou dlhoročné obchodné skúsenosti v rôznych ekonomických sektoroch, službe executive search a interim manažmente. Môžeme teda garantovať výber spoľahlivých a kvalifikovaných interim manažérov z našich P+P PREMIUM POOL® a skutočnosť, že o Váš projekt bude profesionálne postarané.


Partneri a poradcovia majú bohaté skúsenosti v obchodných sektoroch od mechanického strojárstva, technológií ochrany životného prostredia, informačných technológií, HR poradenstva, executive search až po interim manažment. 

Vymieňajú si špecifické skúsenosti z desiatok ročného pôsobenia v Rakúsku, v strednej a východnej Európe.Naša medzinárodná sieť – výhoda pre zákazníkov

Našou špecialitou sú efektívne a výkonné riešenia interim manažmentu na prvej a druhej úrovni manažmentu. Naše regionálne zameranie je Rakúsko, Česko a Slovensko.


P+P je členom seniormanagementworldwide (SMW), partnerstva popredných poskytovateľov interim manažmentu po celom svete. Znamená to, že sme schopní poskytnúť našim zákazníkom najlepších dostupných medzinárodných interim manažérov.


Jeden kontakt – celosvetové riešenia


P+P je tiež členom skupiny AIMP (Arbeitskreis Interim Management Provider), najvýznamnejšieho profesionálneho zástupcu v oblasti nemecky hovoriacich krajín. Jeho členovia musia splniť prísne kvalitatívne kritériá a najvyšší stupeň profesionality. Je potrebné uviesť, že P+P je skupinou AIMP certifikovaný ako „Quality Provider“.


Our P+P Team in Slovakia

Hannes Pfaller

Hannes Pfaller

PhDr. Hannes Pfaller, MSc. MBA je spoločníkom spoločnosti s dlhoročnou praxou. Špecializuje sa na sektor zdravotnej starostlivosti, farmaceutických a medicínskych technológií. Jeho skúsenosti ako zamestnanca a interim manažéra zahŕňajú krízový manažment, vedenie domácich a medzinárodných tímov doma i v zahraničí, reštrukturalizáciu, strategický vývoj a biznis development. Je absolventom univerzity v odbore manažmentu zdravotnej starostlivosti a je výkonným riaditeľom našich pobočiek v Českej republike a na Slovensku. Okrem nemčiny ovláda taliansky jazyk a hovorí plynule po anglicky.

Jaromir Schmid

Jaromir Schmid

Ing. Jaromir Schmid je pridruženým partnerom spoločnosti a kontaktnou osobou pre obchodných partnerov z Českej republiky a zo Slovenska. Má rozsiahle skúsenosti v oblasti automobilového priemyslu a aktívne zastával pozície výkonného riaditeľa a manažéra závodu. Ako interim manažér úspešne realizoval niekoľko turnaround projektov. Popri nemčine hovorí plynule anglicky, česky a rusky.

Office Bratislava

P+P Interim Management Slovakia s.r.o
Paulinyho 8

SK-81101 Bratislava

Otváracie hodiny

Osobnú schôdzku si s nami, prosím, dohodnite telefonicky.